Hotel Zdrojowy SANUS

  • Dodaj do notesu
  • 59-850 Świeradów-Zdrój, ul. Prusa
  • 75 ...
  • 75 ...
  • Pokaż więcej
  • Zapytaj o dostępność

Jego położenie u podnóża góry,zwyczajowo zwanej Wodospadem, w centrum miejscowości, a jednak w bardzo spokojnej okolicy, sprzyja odpoczynkowi i kuracji. Wyjątkowo urokliwe widoki są udziałem mieszkańców Hotelu Zdrojowego Sanus dzięki specjalnemu usytuowaniu budynku. Hol Przepięknie zaprojektowane i wykonane przestrzenne miejsce spotkań, odpoczynku i relaksu. W nim recepcja w pobliżu bar, kawiarnia, czytelnia a także pijalnia cudownej wody radonowej.

Opis pokoi

Każdy pokój wyposażony jest w telewizję satelitarną, z kanałami w językach polskim, rosyjskim i niemieckim, bezprzewodowy dostęp do internetu, czajnik, telefon, lodówka. Zapewniamy w hotelu : nowoczesne pokoje kompletna baza zabiegowa pijalnia wody radonowej sauna, jacuzzi z wodą radonową oraz sala fitness gratis profesjonalna i doświadczona kadra pub & restauracja w hotelu położenie tuż przy stoku i w sąsiedztwie centrum świetna baza wypadowa na wycieczki piesze, rowerowe, górskie

x

Hotel Zdrojowy SANUS

59-850 Świeradów-Zdrój, ul. Prusa

Oblicz dojazd do naszego obiektu:

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do właściciela obiektu. Odpowiedź zazwyczaj udzielana jest tego samego dnia.

Wyświetleń: dzisiaj: 5 / w tym miesiącu: 977 / wszystkich: 29930 od 09.09.2015. Wizyty dzisiaj: 0 / wszytkich 6684 od 2015-09-09 .

Wizyt: 624 720, Dziś: 70, Osób online: 5

Kontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem