Polecane obiekty

D.W. PASJA Hotel BIAŁY KAMIEŃ Hotel MALINOWY DWÓR Karpacz noclegi

Atrakcje w Świeradowie:
Dom Zdrojowy w Świeradowie - piękna budowla położona w centrum, otoczona parkiem.
Kolej Gondolowa w Świeradowie - nowoczesne, wygodne, przeszklone wagoniki, wwożące pasażerów na Stóg Izerski.
Uzdrowisko Świeradów-Zdrój - występują tu wody mineralne z dodatkiem radonu - wody o nieco wyższej temperaturze i specyficznych właściwościach leczniczych.
Więcej opisów atrakcji w Świeradowie - TUTAJ

Atrakcje w okolicy Świeradowa Zdroju:
Góry Izerskie - niewysokie góry stanowiące część Zachodnich Sudetów.
Szklarska Poręba (ok. 17km na wsch.) największy ośrodek turystyczny w polskich Karkonoszach, zimowa stolica radiowej trójki
Karpacz w Karkonoszach - (ok. 35km na wsch.) miasto położone u podnóża najwyższego szczytu Sudetów - Śnieżki.
Uzdrowisko Cieplice (ok. 25km na płn-wsch) najstarsze uzdrowisko w Polsce. Temperatura tutejszych źródeł siarkowo-krzemowo-fluorowych dochodzi do 90 stopni Celsjusza.

Hotel Zdrojowy SANUS

59-850 Świeradów-Zdrój, ul. Prusa
75 78 16 27575 73 02 100
+ 3
Jego położenie u podnóża góry,zwyczajowo zwanej Wodospadem, w centrum miejscowości, a jednak w bardzo spokojnej okolicy, sprzyja odpoczynkowi i kuracji. Wyjątkowo urokliwe widoki są udziałem mieszkańców Hotelu Zdrojowego Sanus dzięki specjalnemu usytuowaniu budynku. Hol Przepięknie zaprojektowane i wykonane przestrzenne miejsce spotkań, odpoczynku i relaksu. W nim recepcja w pobliżu bar, kawiarnia, czytelnia a także pijalnia cudownej wody radonowej.

Opis pokoi

Każdy pokój wyposażony jest w telewizję satelitarną, z kanałami w językach polskim, rosyjskim i niemieckim, bezprzewodowy dostęp do internetu, czajnik, telefon, lodówka. Zapewniamy w hotelu : nowoczesne pokoje kompletna baza zabiegowa pijalnia wody radonowej sauna, jacuzzi z wodą radonową oraz sala fitness gratis profesjonalna i doświadczona kadra pub & restauracja w hotelu położenie tuż przy stoku i w sąsiedztwie centrum świetna baza wypadowa na wycieczki piesze, rowerowe, górskie
x

Hotel Zdrojowy SANUS

59-850 Świeradów-Zdrój, ul. Prusa

Oblicz dojazd do naszego obiektu:

Sprawdź dostępność noclegów

Dostepność i ceny noclegów
Wyświetleń: dzisiaj: 32 / w tym miesiącu: 1288 / wszystkich: 26207 od 09.09.2015. Wizyty dzisiaj: 2 / wszytkich 6271 od 2015-09-09 .

Wizyt: 603 164, Dziś: 127, Osób online: 2

Kontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem