Polecamy

EWA Medical & SPA

 

Atrakcje w 安ieradowie:

Dom Zdrojowy w 安ieradowie - pi瘯na budowla po這穎na w centrum, otoczona parkiem.

Kolej Gondolowa w 安ieradowie - nowoczesne, wygodne, przeszklone wagoniki, wwo膨ce pasa瞠rów na Stóg Izerski.

Góry Izerskie - niewysokie góry stanowi帷e cz窷 Zachodnich Sudetów.

Archiwum - 12.10. - G鏎ska Dziesi徠ka w 安ieradowie

12.10. - Górska Dziesi徠ka w 安ieradowie

安ieradów Zdrój zaprasza na 10 km prawdziwie górskiej trasy. Wysi貫k, emocje i cenne nagrody losowane w鈔ód uczestników biegu –do pokonania w sumie 500 m przewy窺ze w specyficznym, wysokogórskim klimacie, który upodobali sobie do 獞icze 穎軟ierze GROM.

Górska Dziesi徠ka zainauguruje ca這roczny program treningowy Biegam w 安ieradowie Zdroju. Na wytyczonych軼ie磬ach do biegów górskich b璠zie mo積a trenowa w dogodnym dla siebie czasie i zanocowa – wraz z osob towarzysz帷! – z 25% zni磬 w jednym z hoteli partnerskich programu. Tak mo磧iwo嗆 maj zawodnicy i ich rodziny ju od inauguracyjnych zawodów. A pó幡iej ka盥y, kto zechce potrenowa sobie na górskich 軼ie磬ach biegowych w 安ieradowie Zdroju.

12 pa寮ziernika zawodników czekaj trzy okr捫enia do嗆 wymagaj帷ej górskiej trasy. Suma przewy窺ze na jednym okr捫eniu to 165 metrów. B璠zie wi璚 mo積a zobaczy prawdziw selekcj. Bieg wspó貨inansuje gmina 安ieradów Zdrój. Dla pierwszych zawodników i zawodniczek w kategorii open przewidziane s nagrody pieni篹ne i rzeczowe a po鈔ód wszystkich uczestników zostan wylosowane cztery weekendowe dwuosobowe pobyty w luksusowych 鈍ieradowskich hotelach, Flinski i Park Hotel SPA, tablet ufundowany przez firm Exence i zestawy luksusowych kosmetyków marki To逍a. Dla pa bogaty zestaw (kremy liftinguj帷e, nawil瘸j帷e, od篡wcze, odpr篹aj帷e…) dla panów natomiast preparaty sportowe, energizuj帷e, rewitalizuj帷e, nawil瘸j帷e…

Dla wszystkich biegaczy w torbach startowych znajd si preparaty regeneruj帷o wzmacniaj帷e zestaw spa-eco To逍a. Ka盥y zawodnik dostanie medal a dla najlepszych w danej kategorii wiekowej pa i panów przewidujemy pucharki pami徠kowe.

·    Op豉ta startowa to jedynie 10 z.

·    Trasa biegu rozpoczyna si na deptaku przy Domu Zdrojowym. Nast瘼nie dobiegaj帷 do ulicy Parkowej skr璚amy w lewo pod gór. Po ok. 230 metrach dobiegamy do lasu i serpentyn podbiegamy wy瞠j. Przy pierwszym kilometrze skr璚amy w lewo ostro do góry. Przecinaj帷 las wybiegamy na szutrow drog TEWA. Kierujemy si w dó do hotelu "Czeszka", "S這waczka". Nast瘼nie zbiegamy ca造 czas ju drog asfaltow a do Domu Zdrojowego. Przed samym wbiegni璚iem na promenad przy nim czeka nas pokonanie kilkunastu stromych schodów. Ca這嗆 wg ró積ych pomiarów ma 3200 - 3300 metrów.


廝ód這 informacji - newsletter Oficjalnej Strony Miasta 安ieradów
za zmiany dot. powy窺zych informacji redakcja www.swieradow.pl nie odpowiada

Wizyt: 789 559, Dzi: 213, Os鏏 online: 1

Kontakt i reklama Logowanie

Udost瘼nij stron

Na Facebooku Wy郵ij mailem