Sanatorium ST. LUKAS

  • Dodaj do notesu
  • 59-850 Świeradów Zdrój, ul. Sienkiewicza 21
  • od 170zł os./doba
  • 75 ...
  • Wyślij zapytanie

Atuty pokoju

  • Łazienka
  • TV SAT
  • Lodówka

Dostępne w obiekcie

Zapraszamy do obiektu ST. LUKAS, królującego nad doliną Świeradowa Zdroju. Dla Państwa podniebienia szef restauracyjnej kuchni przygotował specjały tradycyjnej kuchni polskiej oraz kuchni międzynarodowej, natomiast w kawiarni mogą się Państwo napić wyśmienitej kawy, spróbować domowego ciasta lub drinków przygotowanych z różnorodnych alkoholi. Na terenie obiektu znajduje sie nowoczesne centrum rehabilitacji i odnowy, które proponuje kuracjuszom szeroką gamę zabiegów z zakresu fizyko i fizjoterapii, oraz wodolecznictwa. Do dyspozycji gości oferujemy pokoje w standardzie czterech gwiazdek (telefon, lodówka, TV-sat). W ślad za decyzją Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego jesteśmy również Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej - CENTRUM MEDYCZNE LUKAS - Sanatorium. Świadczymy usługi w następujących profilach leczenia: 1. neurologia 2. ortopedia i traumatologia narządu ruchu 3. rehabilitacja medyczna 4. kardiologia 5. reumatologia

Opis pokoi

ST. LUKAS oferuje pełną bazę noclegową, łącznie na pierwszym, drugim, trzecim i czwartym piętrze 95 pokoi, w tym jednoosobowe, dwuosobowe i apartamenty. Piętra: trzecie i czwarte odznaczają się wyjątkową atrakcyjnością, z powodu skośnych stropów, okien dachowych i mansard, które nadają im specyficzny klimat i charakter. Dbając o wrażenia estetyczne i wygodę naszych gości przygotowaliśmy 95 pokoi o bardzo wysokim standardzie wyposażenia (TV, telefon, lodówka, TV sat). Każdy z nich utrzymany jest w ciepłym klimacie, który zapewniają przyjemne, pastelowe kolory ścian i tapet, stylowe meble i zasłony. Każdy z pokoi wyposażony jest w elegancką i przestronną łazienkę z kabiną prysznicową.

x

Sanatorium ST. LUKAS

59-850 Świeradów Zdrój, ul. Sienkiewicza 21

Oblicz dojazd do naszego obiektu:

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do właściciela obiektu. Odpowiedź zazwyczaj udzielana jest tego samego dnia.

Wyświetleń: dzisiaj: 15 / w tym miesiącu: 1139 / wszystkich: 57193 od 16.09.2012. Wizyty dzisiaj: 6 / wszytkich 12165 od 2015-05-20 .

Wizyt: 670 368, Dziś: 161, Osób online: 4

Kontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem