Polecane obiekty

D.W. PASJA Hotel MALINOWY DWÓR Hotel BIAŁY KAMIEŃ Karpacz noclegi

Atrakcje w Świeradowie:
Dom Zdrojowy w Świeradowie - piękna budowla położona w centrum, otoczona parkiem.
Kolej Gondolowa w Świeradowie - nowoczesne, wygodne, przeszklone wagoniki, wwożące pasażerów na Stóg Izerski.
Uzdrowisko Świeradów-Zdrój - występują tu wody mineralne z dodatkiem radonu - wody o nieco wyższej temperaturze i specyficznych właściwościach leczniczych.
Więcej opisów atrakcji w Świeradowie - TUTAJ

Atrakcje w okolicy Świeradowa Zdroju:
Góry Izerskie - niewysokie góry stanowiące część Zachodnich Sudetów.
Szklarska Poręba (ok. 17km na wsch.) największy ośrodek turystyczny w polskich Karkonoszach, zimowa stolica radiowej trójki
Karpacz w Karkonoszach - (ok. 35km na wsch.) miasto położone u podnóża najwyższego szczytu Sudetów - Śnieżki.
Uzdrowisko Cieplice (ok. 25km na płn-wsch) najstarsze uzdrowisko w Polsce. Temperatura tutejszych źródeł siarkowo-krzemowo-fluorowych dochodzi do 90 stopni Celsjusza.

Sanatorium ST. LUKAS

59-850 Świeradów Zdrój, ul. Sienkiewicza 21
75 78 21 000
+ 3
Zapraszamy do obiektu ST. LUKAS, królującego nad doliną Świeradowa Zdroju. Dla Państwa podniebienia szef restauracyjnej kuchni przygotował specjały tradycyjnej kuchni polskiej oraz kuchni międzynarodowej, natomiast w kawiarni mogą się Państwo napić wyśmienitej kawy, spróbować domowego ciasta lub drinków przygotowanych z różnorodnych alkoholi. Na terenie obiektu znajduje sie nowoczesne centrum rehabilitacji i odnowy, które proponuje kuracjuszom szeroką gamę zabiegów z zakresu fizyko i fizjoterapii, oraz wodolecznictwa. Do dyspozycji gości oferujemy pokoje w standardzie czterech gwiazdek (telefon, lodówka, TV-sat). W ślad za decyzją Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego jesteśmy również Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej - CENTRUM MEDYCZNE LUKAS - Sanatorium. Świadczymy usługi w następujących profilach leczenia: 1. neurologia 2. ortopedia i traumatologia narządu ruchu 3. rehabilitacja medyczna 4. kardiologia 5. reumatologia

Opis pokoi

ST. LUKAS oferuje pełną bazę noclegową, łącznie na pierwszym, drugim, trzecim i czwartym piętrze 95 pokoi, w tym jednoosobowe, dwuosobowe i apartamenty. Piętra: trzecie i czwarte odznaczają się wyjątkową atrakcyjnością, z powodu skośnych stropów, okien dachowych i mansard, które nadają im specyficzny klimat i charakter. Dbając o wrażenia estetyczne i wygodę naszych gości przygotowaliśmy 95 pokoi o bardzo wysokim standardzie wyposażenia (TV, telefon, lodówka, TV sat). Każdy z nich utrzymany jest w ciepłym klimacie, który zapewniają przyjemne, pastelowe kolory ścian i tapet, stylowe meble i zasłony. Każdy z pokoi wyposażony jest w elegancką i przestronną łazienkę z kabiną prysznicową.
x

Sanatorium ST. LUKAS

59-850 Świeradów Zdrój, ul. Sienkiewicza 21

Oblicz dojazd do naszego obiektu:

Sprawdź dostępność noclegów

Dostepność i ceny noclegów
Wyświetleń: dzisiaj: 13 / w tym miesiącu: 1102 / wszystkich: 48206 od 16.09.2012. Wizyty dzisiaj: 2 / wszytkich 10200 od 2015-05-20 .

Wizyt: 616 553, Dziś: 48, Osób online: 3

Kontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem