Opis

Witamy w naszym malowniczo położonym pensjonacie u podnóża Gór Izerskich. Zapewniamy ciszę, bliskość z naturą, sport, rekreację i przepiękne widoki. Jesteśmy najbliżej położonym pensjonatem przy dolnej stacji kolei gondolowej, jak również stanowimy doskonałą bazę wypadową dla pieszych i rowerowych wycieczek. Jest to obiekt kameralny, więc panuje u nas przyjazna i rodzinna atmosfera. Oferujemy 10 miejsc noclegowych w dwuosobowych pokojach (jeden pokój z własną łazienką a trzy pozostałe korzystają z dwóch łazienek mieszczących się na naszym korytarzu). Do dyspozycji Państwa jest restauracja z przepięknym tarasem, gdzie specjalnością jest pstrąg pieczony na płycie kamiennej. Serdecznie zapraszamy :)


Witamy w naszym malowniczo położonym pensjonacie u podnóża Gór Izerskich. Zapewniamy ciszę, bliskość z naturą, sport, rekreację i przepiękne widoki. Jesteśmy najbliżej położonym pensjonatem przy dolnej stacji kolei gondolowej, jak również stanowimy doskonałą bazę wypadową dla pieszych i rowerowych wycieczek. Wytyczone naturalne ścieżki dla biegaczy i pieszych "Run Track" www.runtrack.pl i "Single Track" www.single-track.eu zapewnią niezapomniane wrażenia i niepowtarzalne widoki na Karkonosze. Do dyspozycji Państwa jest restauracja z przepięknym tarasem, gdzie specjalnością jest pstrąg pieczony na płycie kamiennej. Dysponujemy także własnym wyciągiem narciarskim, który znajduje się przy pensjonacie, wypożyczalnią nart oraz profesjonalną szkółką narciarską IZER-SKI www.izer-ski.pl. Nasi goście mają 10% zniżki na karnety 10-wjazdowe i całodniowe oraz wypożyczenie sprzętu narciarskiego. Jest to obiekt kameralny, więc panuje u nas przyjazna i rodzinna atmosfera. Oferujemy 10 miejsc noclegowych w dwuosobowych pokojach ( jeden pokój z własną łazienką a trzy pozostałe korzystają z dwóch łazienek, mieszczących się na korytarzu). Posiadamy również bezpieczne miejsce do przechowywania rowerów.

Opis Pokoi

Nasze pokoje urządzone są w starym stylu ze smakiem i duchem minionych lat. Pragniemy byście Państwo czuli się jak u Siebie w domu, dlatego pokoje są przytulne a zarazem funkcjonalne. W każdym pomieszczeniu jest jakiś antyk, natomiast stara podłoga z drewnianymi deskami dodaje im swoistego uroku. Każdy pokój jest inny, nie ma dwóch takich samych. Oferujemy 10 miejsc noclegowych w pokojach dwuosobowych (jeden pokój jest z własną łazienką, natomiast trzy pozostałe korzystają z dwóch łazienek mieszczących się na korytarzu).

Wyślij zapytanie

Izerska Chata pokoje gościnne
Izerska Chata pokoje gościnne

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu swieradow.pl

+48 883 744 504