Świeradów Zdrój Domy Letniskowe

Zapisane
zapisz
od 40 zł os.

Michałkowa Chatka

Augustów 24, k/Świeradowa , Świeradów Zdrój

Michałkowa Chatka - drewniany, urokliwy dom - nieopodal Świeradowa Zdroju, w sercu ...
zapisz
od 140 zł os. ze śniad.

Zimowy Domek Boutique Rooms

ul. Sosnowa 25, Świeradów-Zdrój , Świeradów Zdrój

Zimowy Domek Boutique Rooms w Świeradowie Zdroju - w centrum, ale nie zupełnie, blisko ...
zapisz
od 44 zł os.

Domki NAD STRUMYKIEM

Kamień 4A, k/Świeradowa , Świeradów Zdrój

Domki nad Strumykiem w miejscowości Kamień, około 2,5 km od Świeradowa-Zdroju, u ...
strony: 1 z 1

Świeradów Zdrój domy letniskowe w Górach Izerskich

Domy letniskowe to trochę inna kategoria niż domki. Domy, z reguły, to pojedyncze obiekty położone na oddzielnej, zagospodarowanej działce. Często murowane - większośc tego typu obiektów, dzięki ogrzewaniu, oferuje możliwość całorocznego wypoczynku - w końcu w góry często przyjeżdżamy zimą na narty. Domy do wynajęcia w całości to dość duże obiekty przeważnie oferujące komfortowy wypoczynek dla 8-12 osób. Stąd, warto rozważyć wynajęcie takiego obiektu z zaprzyjaźnioną rodziną czy znajomymi - wówczas koszty wynajęcia rozłożą się na większą liczbę osób.

Często zadawane pytania dotyczące miejscowości Świeradów Zdrój

Domy letniskowe w Świeradowie przypadną do gustu gościom ceniącym sobie dużą intymność i swobodę - z reguły, to pojedyncze obiekty położone na oddzielnej, zagospodarowanej działce. Często murowane, czasem, dzięki ogrzewaniu, oferujące możliwość całorocznego wypoczynku.

I tak, i nie. Domy letniskowe w Świeradowie to dość duże obiekty (często dla 8-12 osób), położone na osobnej działce. W związku z tym cena za wynajęcie takiego domu jest dość duża. Ale gdy wybieramy się na urlop z rodziną czy znajomymi i zbierzemy większą ilośc osób - wówczas cena za osobę jest niższa. Ile kosztuje wynajęcie takiego domu? W zależności od sezonu i wielkości obiektu od 250 do 500 zł za dobę.