MONTEVERDE Ristorante e Caffe Italiano

'O sole mio...

„Monteverde to włoski styl życia. Czerpanie radości z  każdej przeżywanej chwili, gdzie długie spotkania z rodziną i przyjaciółmi rozpoczynane są przez orzeźwiające aperitify a kończone włoskimi digestifami i świeżo mieloną kawą. Naszej pracy przewodzi szacunek dla jakości, rzemiosła i ekologii, co widać w stworzonym przez lokalnych artystów i rzemieślników wnętrzu nawiązującym do otaczających Świeradów-Zdrój gór i lasów.”

WŁOSKA KUCHNIA Z REGIONALNĄ NUTĄ

Tworząc naszą restauracje staraliśmy się oddać w jej wnętrzu zarówno włoski styl życia jak i lokalny patriotyzm. Nasze dania serwowane są na talerzach z rzemieślniczych manufaktur, a meble i szkło zostały wyprodukowane w Polsce. 
Współpracujemy z lokalnym kołem łowieckim, które po każdym udanym polowaniu dostarcza nam świeżą dziczyznę.
 

STARANNIE WYBRANE WINA

W naszej karcie można znaleźć zarówno lokalne gwiazdy jak Winnica Silesian lub Miłosz, selekcję win z nowego świata, a także klasyczne pozycje starego świata. Aktualnie posiadamy w ofercie ponad 40 etykiet.

restauracja bez barier!

Jesteśmy w pełni przygotowani do obsługi gości z inwalidztwem. Przed naszą restauracją mamy do dyspozycji parking dla inwalidów. Do  restauracji na wózkach inwalidzkich można zjechać windą. Jesteśmy wyposażeni w WC dla inwalidów, gdzie znajduje się również przewijak dla najmłodszych dzieci.

MONTEVERDE

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00