MONTEVERDE Ristorante e caffè italiano

\'O sole mio...

„Monteverde to włoski styl życia. Czerpanie radości z  każdej przeżywanej chwili, gdzie długie spotkania z rodziną i przyjaciółmi rozpoczynane są przez orzeźwiające aperitify a kończone włoskimi digestifami i świeżo mieloną kawą. Naszej pracy przewodzi szacunek dla jakości, rzemiosła i ekologii, co widać w stworzonym przez lokalnych artystów i rzemieślników wnętrzu nawiązującym do otaczających Świeradów-Zdrój gór i lasów.”

WŁOSKA KUCHNIA Z REGIONALNĄ NUTĄ
Tworząc naszą restauracje staraliśmy się oddać w jej wnętrzu zarówno włoski styl życia jak i lokalny patriotyzm. Nasze dania serwowane są na talerzach z rzemieślniczych manufaktur, a meble i szkło zostały wyprodukowane w Polsce. 
Współpracujemy z lokalnym kołem łowieckim, które po każdym udanym polowaniu dostarcza nam świeżą dziczyznę.
 
STARANNIE WYBRANE WINA

W naszej karcie można znaleźć zarówno lokalne gwiazdy jak Winnica Silesian lub Miłosz, selekcję win z nowego świata, a także klasyczne pozycje starego świata. Aktualnie posiadamy w ofercie ponad 40 etykiet.

restauracja bez barier!

Jesteśmy w pełni przygotowani do obsługi gości z inwalidztwem. Przed naszą restauracją mamy do dyspozycji parking dla inwalidów. Do  restauracji na wózkach inwalidzkich można zjechać windą. Jesteśmy wyposażeni w WC dla inwalidów, gdzie znajduje się również przewijak dla najmłodszych dzieci.

MONTEVERDE

Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0