widgets Domy Letniskowe

checked Dowolne udogodnienie

Domy Letniskowe w Świeradowie-Zdroju (2)

Świeradów Zdrój domy letniskowe w Górach Izerskich

Domy letniskowe to trochę inna kategoria niż domki. Domy, z reguły, to pojedyncze obiekty położone na oddzielnej, zagospodarowanej działce. Często murowane - większośc tego typu obiektów, dzięki ogrzewaniu, oferuje możliwość całorocznego wypoczynku - w końcu w góry często przyjeżdżamy zimą na narty. Domy do wynajęcia w całości to dość duże obiekty przeważnie oferujące komfortowy wypoczynek dla 8-12 osób. Stąd, warto rozważyć wynajęcie takiego obiektu z zaprzyjaźnioną rodziną czy znajomymi - wówczas koszty wynajęcia rozłożą się na większą liczbę osób.

Domy letniskowe w Świeradowie przypadną do gustu gościom ceniącym sobie dużą intymność i swobodę - z reguły, to pojedyncze obiekty położone na oddzielnej, zagospodarowanej działce. Często murowane, czasem, dzięki ogrzewaniu, oferujące możliwość całorocznego wypoczynku.

I tak, i nie. Domy letniskowe w Świeradowie to dość duże obiekty (często dla 8-12 osób), położone na osobnej działce. W związku z tym cena za wynajęcie takiego domu jest dość duża. Ale gdy wybieramy się na urlop z rodziną czy znajomymi i zbierzemy większą ilośc osób - wówczas cena za osobę jest niższa. Ile kosztuje wynajęcie takiego domu? W zależności od sezonu i wielkości obiektu od 250 do 500 zł za dobę.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0